משלוח חינם בקנייה מעל 300₪

משלוח חינם בקנייה מעל 300₪

אודות ברצ'ה

אנחנו נמצאים בעידן השפע, הכול זמין והרבה . יש בכל מכל כל. גם באופנה היום הכול הולך . כל הצבעים, הדגמים, הסגנונות : סגנון הרטרו לצד המודרני. ספורט לצד אלגנט. אין מותר ואסור, אין טאבו. דווקא עכשיו כאשר אנחנו מבולבלים מכל המיצגים והפרזנטציות צריך לדעת להיות חכמים. לא ללכת שבי אחר הטרנדים. כל אחת יכולה ליצור את הטרנד של עצמה. אין אופנה . יש טעם אישי. אני בראש, במרכז. מה טוב לי מתאים לי נוח לי. הרי אין לך אדם המכיר טוב יותר את עצמו מאשר הוא בעצמו. ועל כן אנחנו בברצ'ה קשובים לצורכי הדור הזה, המנסה למצוא מה נכון ומה מתאים. אנחנו עמלים על הייחודיות של כל אחת ואחת ומאמינים שכל אחת צריכה להתלבש על פי טעמה האישי.

אנחנו שומעות רבות שאנשים אומרים טוב את חייבת להתפשר, כי את צריכה להתלבש בקו דתי, ובצניעות. אנחנו חושבות שצריך לצאת מהחשיבה המקובעת כמו בכל תחום . הציבור הדתי חי, נושם, בועט, והכי עכשווי ואופנתי שיש. אז אחד הדגשים החשובים בדת היא שהאישה חייבת להיות מטופחת, לבושה במיטב האופנה. וכאן ברכה, המעצבת של חברת ברצ'ה נכנסת לתמונה.
אצלנו כל נערה,אישה יודעת ששם תמצא את אשר היא חפצה. המגוון, החשיבה לעצב בגד יפה נשי מבלי לפגוע בצניעות. אדרבא, ההיפך הוא הנכון , כיום נשים רבות פוקדות את החנות משום שדווקא שם לדבריהן הן מרגישות נשיות יותר . הנסתר רב על הגלוי. וזה סוד ההצלחה של האישה הדתית . 
האני מאמין שלנו הוא – 
תהי אפנתית – B – fashion
תהי ייחודית – B – unique 
תהי עצמך – B -yourself

השירות בברצ'ה כל כך מקצועי כי הרי רק אישה תבין לליבה של אישה ❤

פתיחת הצ'אט בוואטסאפ
1
שלום
האם נוכל לעזור לך ?