אופנה לדתיות בזול

האתגר של שילוב בין דת ואופנה הוא בהחלט אתגר שאין להקל בו ראש, בטח לאור השינויים והמגמות הכלליות בעולם האופנה ובטח ובטח לאור כללי הצניעות הקפדניים החלים על כל אישה מאמינה. יחד עם זאת, עם הקדמה מגיע גם המענה לאתגרים מסוג זה, גם בזכות טכנולוגיות טקסטיל חדשות, אבל גם ובעיקר בזכות חשיבה נכונה יותר סביב הבנת הצורך האופנתי האמיתי של נשים דתיות וייצור פתרונות מתאימים של אופנה לדתיות בזול.

מה זה בדיוק אומר אופנה לדתיות?

מן הסתם, המאפיין המובהק ביותר של אופנה לדתיות הוא מאפיין הצניעות. אישה דתיה נדרשת לשורה של כללי צניעות, שמתחילים כיודע באורך השרוול, בגודל המחשוף ובאורך השמלה, אבל ממשיכים גם לדוגמת העיצוב, לגוונים ולמסר האופנתי הכולל שמשדרת האישה בלבושה. כללי צניעות חלים, דרך אגב, גם על הגבר הדתי, שגם הוא נדרש לשמור על צניעות מוקפדת, גם בלבושו וגם בכל התנהלותו בחברה. העניין הוא שעולם האופנה הכללית, שמנסה כל הזמן להביא עוד בשורה חדשה ועוד בשורה חדשה, הולך והופך לעולם מתירני, צעקני, גרנדיוזי וכזה שלא דומה בשום דבר למשהו שקשור לצניעות. פריטי אופנה לאישה הדתית הם פריטים שעונים על כללי הצניעות מבחינת עור גוף חשוף, אבל גם על המהות של רעיון הצניעות – לא צעקני ולא מתבלט יתר על המידה.

אז איך עושים את החיבור?

ובכן, החיבור בין אופנה ובין דת הוא אכן חיבור מאתגר, אבל כאמור בשנים האחרונות ישנה התקדמות רבה בתחום זה וכיום תוכלי למצוא מגוון רחב של פריטי אופנה לדתיות בזול, שיודעים לאזן בין הצורך באסתטיקה ובביטוי עצמי ובין כללי הצניעות הקפדניים. הסוד הוא במינון – מותחים את השרוול עד למינימום הנדרש, מעצבים את הגזרה עד למקסימום הצנוע האפשרי ו"צובעים" אותה בצבעים שמבטאים אופי, אווירה ותחושה אבל לא חורגים מכללי הצניעות ולא הופכים אותה למופע גרנדיוזי צעקני. העניין הוא שיכולות אלה לא קיימות בחנויות אופנה מיינסטרים ואם את מחפשת אופנה לדתיות בזול, את רוצה להגיע לחנויות מתמחות וייעודיות לאוכלוסייה הדתית.

בחנות המקוונת של ברצ'ה, תוכלי למצוא את כל פריטי האופנה שלנו, כולם עונים על כל כללי הצניעות, ובתוכם יכולה כל אישה מסורתית, דתית או חרדית, למצוא את הפריט שיאפשר לה להרגיש אופנתית וגם להיות כזאת, אבל גם לשמור על ערך הצניעות החשוב. לפרטים נוספים בכל עניין, צרו עמנו קשר עוד היום בטלפון 08-9493639